Adresa: str. Unirii, nr. 71, 127240, Galbinași, jud. Buzau

Reseteaza filtrele [x]

Știri și evenimente

Anunț Instituția Prefectului - Județul Buzău

În atenția Persoanelor Fizice Autorizate (PFA), Întreprinderilor Individuale (ÎI) și Întrepriderilor Familiale (ÎF).

Oficiul Registrului Comerțului radiază din oficiu, în termen de 60 zile de la împlinirea celor 2 ani de la data intrării în vigoare a legii, a Persoanelor Fizice Autorizate și Întreprinderile Individuale, al căror număr de clase de activități prevăzute de codul CAEN, incluse în obiectul de activitate, este mai mare de cât cel impus de actul normativ menționat - cel mult 5 clase de activități, prevăzute de codul CAEN pentru PFA și cel mult 10 clase de activități, prevăzute de codul CAEN pentru Întreprinderile Individuale.

26 February 2019
Anunt Declaratie Unica ANAF

Contribuabilii arondați, conform listei anexate, pot primi asistență, exclusiv, în cadrul Primăriei Gălbinași și nu în sediul ANAF, ca în anii precedenți.

22 February 2019
Anunt consultare asupra propunerilor preliminare Plan Urbanistic Zonal

11 February 2019
Anunt rezultat selectie dosare inscriere concurs Consilier