Adresa: str. Unirii, nr. 71, 127240, Galbinași, jud. Buzau

Știri și evenimente

Anunț Public

ANUNȚ PUBLIC

Comuna Gălbinași anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Construirea unei platforme comunale de depozitare și gospodărire a gunoiului de grajd comuna Gălbinasi,  județul Buzău”, propus a fi amplasat în T.12 P.158, sat Tăbărăști, comuna Gălbinași.
Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul autorităţii competente pentru protecţia mediului APM Buzău, str. Democrației, nr. 11, Buzău şi la sediul titularului – sat Gălbinași, comuna Gălbinași, jud. Buzău, de luni până joi  între orele 8.00 – 16.00 şi vineri între orele 8.00-14.00.

Observaţiile publicului se primesc zilnic în scris la sediul APM Buzău din str. Democrației, nr. 11, Buzău.

11 July 2018
Anunț elaborare PUZ

Detalii regăsiți în atașament.

02 July 2018
Anunț Public Construirea unei platforme comunale de depozitare și gospodarire a gunoiului de Grajd, Sat Tabaraști, Comuna Gălbinași

ANUNŢ  PUBLIC

COMUNA GALBINASII, titular al planului “CONSTRUIREA UNEI PLATFORME  COMUNALE DE DEPOZITARE SI GOSPODARIRE A GUNOIULUI DE GRAJD, SAT TABARASTI,COMUNA GALBINASI, JUD. BUZAU” (faza PUZ), cu amplasamentul în Jud. Buzau, comuna Galbinasi – extravilanul  satului Tabarasti, tarlaua 12, parcela 158, anunţă publicul interesat asupra depunerii primei versiuni a planului (PUZ) la APM Buzau, în vederea obţinerii avizului de mediu.

Informaţiile privind varianta de plan pot fi consultate la sediul APM Buzau, Str. Democratiei nr. 11, Buzau, jud. Buzau şi la sediul titularului sat  Galbinasi, com. Galbinasi, jud. Buzau, de luni până joi, între orele 8.00-16.00 si vineri intre orele 8.00 – 14.00.

Observaţiile publicului se primesc zilnic în scris la sediul APM Buzau în termen de 18 zile calendaristice de la data apariţiei anunţului.

28 June 2018
Rezultat interviu concurs Muncitor/casier

Detalii în atașament

14 June 2018
Rezultat proba scrisa concurs Muncitor/casier

Detalii în atașament

12 June 2018
Anunț angajare Muncitor/Casier Serviciul Apă Canal

Detalii regăsiți în atașament.

22 May 2018